Naruto Fen Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Fen Forum

Naruto
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 My fic :Accidentally In Love

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
~_SasuSaku_~
Генин
Генин
~_SasuSaku_~


Брой мнения : 3
Join date : 29.11.2008
Age : 28
Местожителство : sofiq

My fic :Accidentally In Love Empty
ПисанеЗаглавие: My fic :Accidentally In Love   My fic :Accidentally In Love Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 10:16 pm

ПЪРВА ГЛАВА
‘’ Ужас! Закъснявам! Шофьорът ме чака отвън’’ се ядосваше Сакура. Тя се беше преместила в Коноха в еди квартал, където живееше сама. Наричаха го кварталът на богатите, защототук живеехадецата на най-богатите хора в света. Въприки че беше богата, тя не се държеше надменно. Най-накрая излезе и тръгна към колата, с която я чакаше щофьорът и. Беше облечена в униформата на училището –черна пола, бяла риза, черно сако и тъмно синя вратовръзка. Облеклото на мамомчетата беше същото с изключение на полата. Когато я закара, шофьорът си тръгна веднага.
“ Уха! Тук е по-красиво от колкото си представях. Така! Трябва да намеря стая №25 и класният ми ръководител Хатаке Какаши”
Когато влезе всички я гледаха, беше закъсняла.
“Ученици, това е новата ви съученичка Сакура Харуно. Сакура би ли ни разказала за себе си”
“Казвам се Сакура. Преди да дойда тук живях в Токио, учих в училище ,, Сеинт Луис,,. Всъщност дойдох за да съм по-близо до сестра ми”
“ Как се казва тя?”
“Реин Харуно” при тези думи всички зяпнаха като откачени. Сестра и беше най-известното момиче в училището и много хора я харесваха. Както и доста момичета и завиждаха и някои от тях бяха от новият клас на Сакура, а това беше причина да завиждат и на розавокоската, защото бързо щеше да стане известна.
“Добре, да видим къде да седнеш. Седни до Саске” казвайки това Какаши посочи
момче с гарваново черна коса и черни очи. Честно казано той беше доста красив.Часът започна, имаха математика – един от любимите предмети на Сакура, всичко бише много тихо, докато гласът и наруши тишината.
“ Извинете сенсей, но имате грешка, коренът трябва да е две.”всички я гледаха учудено, досега никой не беше намирал грешка на Какаши.’Да, извинявайте коренът наистина трябва да е две.’’
След това чъсът протече нормално с изключение на това, че Сакура имаше отличен, а момиче на име Карин, което розавокоската определи за странно получи двойка. Звънецът изби. Червенокоската гледаше злобно Сакура.
“Здравей, казвам се Ино, това са приятелките ми Хината, Тен Тен, Матсури и Темари”
“ Здравейте ! Приятно ми е да се запознаем!” “ Ние ще ти помогнем да се впишеш и можем да бъдем приятелки, ако искаш.” предложи любезно Тен Тен.
“ С удоволствие! Ще се радвам да станем приятелки!”
” Момчетата в ъгъла са Наруто, Саске, Неджи, Киба, Шикамару и Гаара. Родителите на Саске са собственици на училището, Неджи е братовчед на Хината, а Гаара е брат на Темари и разликата им е 10 месеца. А относно Карин не и обръщай внимание, тя е отвратителна. ” разказа Ино.
В този момент в стаята влезе мамиче с розова коса и сини очи, отиде до Сакура и я прегърна.
“ Здравей! Реин това са приятелките ми.” “Миличка после ще дойда да те видя, защото закъснявам. Чао!”
“Чао!” “ Хей момичета искате ли след училище да се разходим и да се опознаем?”
“ Дадено!”

Надявам се да ви е харесало. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
iva_sasuke
Admin - Хокаге
Admin - Хокаге
iva_sasuke


Брой мнения : 258
Join date : 02.07.2008
Age : 28
Местожителство : При мажлето ми Саске в Коноха

My fic :Accidentally In Love Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My fic :Accidentally In Love   My fic :Accidentally In Love Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 11:09 am

Още още много ми хареса cheers lol!
Върнете се в началото Go down
https://narutofenfourm.forumakers.com
skailer
Модератор - Чунин
Модератор - Чунин



Брой мнения : 353
Join date : 10.07.2008
Age : 29

My fic :Accidentally In Love Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My fic :Accidentally In Love   My fic :Accidentally In Love Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 1:11 pm

Наистина е добър Smile
Но според мен трябва да го доизпипаш още малко Surprised
Върнете се в началото Go down
mir4etyyyy
Модератор - Чунин
Модератор - Чунин



Брой мнения : 126
Join date : 15.08.2008
Age : 31
Местожителство : ~HeaVeN`

My fic :Accidentally In Love Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My fic :Accidentally In Love   My fic :Accidentally In Love Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 12:17 am

Харесва ми.... ще чакам следващата част. Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





My fic :Accidentally In Love Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My fic :Accidentally In Love   My fic :Accidentally In Love Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
My fic :Accidentally In Love
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Love Hina ^_^

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Fen Forum :: Форум :: Фен Фиковете тук-
Идете на: